Новости Революции Достоинства
« Назад к новостям

Юрий Бутусов – З ранку 29 січня президент України присвоїть нову назву та новий прапор Військовому інституту телекомунікацій та інформа


З ранку 29 січня президент України присвоїть нову назву та новий прапор Військовому інституту телекомунікацій та інформатизації на честь героїв Крут - на вулиці Московській 45/1.

Саме з цього будинку у 1918Еще році вирушили на фронт та у безсмертя бійці Першої юнацької військової школи імені Богдана Хмельницького під командуванням командира 1-го куреня школи Аверкія Гончаренка, які рівно 100 років тому дали перший в історії великий бій російським більшовикам, які до того майже безперешкодно просувались на Київ.

За 500 бійців та 20 старшин школи у бою під Крутами загинуло 250 юнаків та 10 старшин - половина. Цей перший спротив української держави - одна з найзначніших подій нашої історії.

Також завтра у державному музеї бою під Крутами буде працювати один з найвідомих дослідників української історії того періоду, заступник директора Національного військово-історичного музею Ярослав Тінченко.

10:10 05.02.2018
« Назад к новостям