Новости Революции Достоинства
« Назад к новостям

Юрий Бутусов – Неймовірна історія, таке треба читати обов*язково! Старшина Анатолій Скрицький - найдосвідченіший командир танку ЗСУ - йо


Неймовірна історія, таке треба читати обов*язково! Старшина Анатолій Скрицький - найдосвідченіший командир танку ЗСУ - йому скоро 61 рік! Народний герой України, який вписав своє ім*я в історію війни заЕще незалежність в бою на Путилівському мосту. Дядю Толю поважаюсь усі, хто з ним стикається на війні, він воює та продовжує бути депутатом Києво-Св*ятошинської районної ради Київської області. У жовтні 2017-го Скрицького за три дні перевели з Нацгвардії до 72-ї бригади ЗСУ завдяки особистому дорученню начальника Генштаба - головнокомандувача ЗСУ Віктора Муженка. Як і чому це сталося у такі стислі терміни - читайте!
До речі - Скрицький розповів невідомі деталі бою на опоному пункті "Зеніт" біля Донецького аеропорта 22 січня 2015-го року, в якому Муженко та Скрицький теж приймали участь. Виявляється, начальник Генштабу особисто поділився зі Скрицьким набоями та дав йому команду захищати вхід до командного бункера!

14:15 08.01.2018
« Назад к новостям