Новости Революции Достоинства
« Назад к новостям

Семен Семенченко – Просили прокоментувати сьогоднішній процес над другом Беком ( Леонід Литвиненко ).


Просили прокоментувати сьогоднішній процес над другом Беком ( Леонід Литвиненко ). До речі, в залі був сьогодні в якості слухача Анатолий Виногродский, який проходить по тій самій справі і гіпотетично може "переховуватися від слідства".;)

Не дивлячись на залізні аргументи захисників Виталик Погосян та Сергей Погосян, медичні довідки, що неЕще дозволяють перебувати в умовах СІЗО, поруку Семен Семенченко та Єгор Соболєв, сторона обвинувачення, як та заведена шарманка, співає одну і ту саму пісню.

Рівно я і суддя, який майже на 100% приймає рішення не сам, а по вказівці секти адептів Золотого Унітаза. Дуже багато нестиковок і навіть просто мислячій людині без юридичної освіти ясно, що друг Бек не винний. Кому цікаво - запис засідання є в мене на сторіці. Стоїмо далі, якщо вже взяли на себе пута борців.

Система ще раз продемонструвала своє справжне обличча і для тих, хто каже про "дії в правовому полі" це має бути дуже сильним показником. Не відірвати сраку від золотого унітаза, а ДЕМОНТУВАТИ його.
#жги_чуму

11:13 08.02.2018
« Назад к новостям