Новости Революции Достоинства
« Назад к новостям

Семен Семенченко – На Віче на Європейській площі Семен Семенченко ще раз закликав ветеранів брати участь у майбутньому процесі створен


На Віче на Європейській площі Семен Семенченко ще раз закликав ветеранів брати участь у майбутньому процесі створення Сил Оборони України (резервної армії, территориальной оборони).

"У країнах Балтії, Польщі,Еще Швейцарії такі формування є частиною сил оборони і мають можливість тренуватися, зберігати офіційну вогнепальну зброю, а в разі широкомасштабної агресії разом з армією захищають країну. Якщо нас лякають тим, що в разі знищення корупції "путін нападе", то до відбиття (і запобігання) зовнішньої агресії потрібно готуватися всім громадянам!

Ще у 2014 році я вніс пункт про створення такого формування (українська військова організація) в коаліційну угоду. В раду внесли три законопроекти на цю тему. Але Порошенко боїться організованих вільних людей, які мають зброю, і за 4 роки війни ніякої резервної армії так і не створили.

Коли сотні тисяч виборців будуть стояти під Верховною Радою, впевнений, що там швидко знайдуться голоси на потрібни для оборони країни закони! Сили Оборони України дуже знадобляться країні після переміщення злодіїв і зрадників з кабінетів в українські тюрьми!"

10:12 05.02.2018
« Назад к новостям