Новости Революции Достоинства
« Назад к новостям

Семен Семенченко – На Віче на Європейській площі ще раз закликав ветеранів брати участь в майбутньому процесі створення Сил Оборони Ук


На Віче на Європейській площі ще раз закликав ветеранів брати участь в майбутньому процесі створення Сил Оборони України (резервної армії, территориальной оборони).
—�—�—�—�
У країнах Балтії, Польщі, ШвейцаріїЕще такі формування є частиною сил оборони і мають можливість тренуватися, зберігати офіційну вогнепальну зброю, а в разі широкомасштабної агресії разом з армією захищають країну. Якщо нас лякають тим що в разі знищення корупції «путін нападе», то до відбиття (і запобігання) зовнішньої агресії потрібно готуватися всім громадянам!
—�—�—�—
Ще в 2014 році я вніс пункт про створення такого формування (українська військова організація) в коаліційну угоду. У раду внесли три законопроекти на цю тему. Але Порошенко боїться організованих вільних людей, які мають зброю і за 4 роки війни ніякої резервної армії так і не створили.

Коли сотні тисяч виборців будуть стояти під Верховною Радою, впевнений що там швидко знайдуться голоси на потрібни для оборони країни закони! Сили Оборони України дуже знадобляться країні після переміщення злодіїв і зрадників з кабінетів в українські тюрьми!

10:10 05.02.2018
« Назад к новостям