Новости Революции Достоинства
« Назад к новостям

Олег Ляшко – Якого птаха упустили, йолопи! Втеча агента російського ГРУ під журналістським прикриттям Гужви в Австрію - це дуже серйозни


Якого птаха упустили, йолопи!

Втеча агента російського ГРУ під журналістським прикриттям Гужви в Австрію - це дуже серйозний провал наших спецслужб. Я знаю, що СБУ і військова розвідка отримали залізні докази, що Гужва здійснював збір таємної інформації в інтересах Росії і напряму зливав сепарам інформацію про пересування наших військових наЕще Донбасі, в результаті чого були загиблі. Однак, незважаючи на ці докази, Гужву не заарештували, хоча я неодноразового про це попереджав, і дали можливість утекти, а прокурори начебто забули звернутися до суду за продовженням йому міри запобіжного заходу.

Я упевнений, що втеча цінного ворожого агента, яким насправді був Гужва - це не непрофесійність, а зрада!! І стала можливою в результаті спецоперації, у якій була задіяна російська агентура в наших спецслужбах. Цей надзвичайний провал має бути ретельно розслідуваний. Гужву можна було обміняти на наших заручників в Росії, натомість зрадники дали можливість йому втекти.

Я вимагатиму закритої доповіді в парламенті керівників спецслужб і Генпрокуратури щодо цього ганебного провалу.

10:10 05.02.2018
« Назад к новостям