Новости Революции Достоинства
« Назад к новостям

Олег Ляшко – Пам’ятаєте анекдот про прибиральниць у туалеті ВР? На жаль, це наша реальність.


Пам’ятаєте анекдот про прибиральниць у туалеті ВР? На жаль, це наша реальність. Депутатам хочеться порадити спочатку навести лад у своїй родині, а потім лізти керувати країною.

Як можна щось обіцяти українцям,Еще коли ти покинув власну дитину без грошей і тебе вносять у список боржників по аліментам? Чи як можна проводити реформи, коли твоя дитина б’є по голові і грабує українців?

Саме тому я одразу закликав Попова скласти мандат. Я був переконаний, що його статус впливатиме на хід слідства. Судячи з усього, так і сталося. Прокурори звинувачують його сина у одному епізоді, хоча я бачив докази участі мінімум у шести пограбуваннях. Оскільки вчора сам Ігор прийшов і сів окремо від нашої фракції, можна зробити висновок, що влада його купила в обмін на свободу сина. Такі люди не мають права вирішувати долю українців. Я вкотре звертаюсь до совісті Igor Popov і закликаю його відмовитись від мандату.

Окремо звертаюсь до Генерального прокурора із вимогою перевірити хід цієї резонансної справи. Діти депутатів повинні відповідати перед законом так само, як усі. Тільки тоді в країні буде порядок!

11:13 08.02.2018
« Назад к новостям