Новости Революции Достоинства
« Назад к новостям

Олег Ляшко – 12 січня 1907 року на Житомирщині народився Сергій Корольов.


12 січня 1907 року на Житомирщині народився Сергій Корольов. Українець, без якого політ у космос радянської людини не відбувся б. Ще коли він вчився у київському Політехнічному інституті, працював на двохЕще роботах. Активні роки розробки ракетних літаків припали на час його перебування під арештом з політичних мотивів. Попри фізичне і моральне виснаження, він завжди працював на межі можливого.

На жаль, усі здобутки видатного українця скоро можна буде побачити тільки у музеї. Через недолугу політику держави космічні і ракетні підприємства в Україні перекваліфікувались. Влада не захищає нашого виробника на зовнішньому ринку - покупців та інвесторів немає.

Наша фракція робить усе можливе, щоб захистити «Південмаш» - флагман українського і світового ракетобудування та інші стратегічні підприємства. Ми добиваємось збільшення державного замовлення і тиснемо на владу, щоб вона нарешті почала шукати нові ринки збуту. Тоді наші підприємства працюватимуть у три зміни, як колись працював Сергій Корольов.

13:11 12.01.2018
« Назад к новостям