Новости Революции Достоинства
« Назад к новостям

Дмитрий Чекалкин – Суд про обрання запобіжного заходу другому командиру "Донбасу" Анатолий Виногродский


Суд про обрання запобіжного заходу другому командиру "Донбасу" Анатолий Виногродский (позивний "Гал"), якого в неділю захопили у Києві і вивезли до Маріуполя на прохання поліції Донецької області, вирішили зробити закритим від громадськості. Засідання розпочнеться о 14:30.

У цьому ж Жовтневому районному суді Маріуполя зараз також обирають запобіжний захід іншому нашому активісту, добровольцю батальйону ОУН Леонід Литвиненко (позивний "Бек"). У неділю його захопили у Новоград...-Волинському, де ми блокували організовану фірмами Віктора Медведчука контрабанду російського палива до України.

Поки Гала та Бека везли до Маріуполя, у неділю суддя цього суду Вадим Ковтенко, також закрив засідання від громадськості, дав 60 діб арешту ветерану "Донбасу" Олександру Новікову з позивним "Хаммєр", якого донецькі спецпризначенці захопили у Києві у п`ятницю, 24 листопаду. Затримання та арешти усіх трьох ініцював слідчий донецької поліції Артем Подвиг. І "Хаммєр", і "Гал", і "Бек" були серед організаторів табору руху "Визволення" на Грушевського, куди ми вийшли 17 жовтня з вимогою ухвалення антикорупційних законів

See More
02:32 01.12.2017
« Назад к новостям