Новости Революции Достоинства
« Назад к новостям

Виталий Портников – Мілош Земан, популіст і симпатик Володимира Путіна, вдруге переміг на презідентських виборах в Чеській Республіці.


Мілош Земан, популіст і симпатик Володимира Путіна, вдруге переміг на презідентських виборах в Чеській Республіці. На відміну від першого разу, коли чеський виборець міг не знати про «екстравагантність» Земана, цього разу він проголосував за людину, погляди і вчинки якої добре відомі. Це - голосування за того Земана, якого всі ми знаємо. І це -Еще справжнє обличчя сучасної чеської демократії. Друге обличчя - ще один популіст, мільярдер і прем`єр уряду меншості Андрєй Бабіш, якого підозрюють у масштабній корупції. Виборець Бабіша проголосував за нього вже після того, як про ці звинувачення стало відомо. Отже, Чехія остаточно стала класичною країною Центральної Європи, окрасою Вишеградської групи.
Треба жити в реальності. Не ілюзіями про минуле, а розумінням майбутнього. Розумінням того, з якою Європою, якими сусідами ми матимемо справу у найближчі роки, якщо не декади. Та що там сусіди! Якщо українські державницькі сили не об’єднаються і не викинуть популістів і демагогів з нашої політики, вони і тут обов’язково переможуть. І тоді вже викинуть на смітник нас. І Україну разом з нами.

10:10 05.02.2018
« Назад к новостям